Skip to content

Marko Pomerants eelistaks valitseda koos reformierakonna ja sotsidega

Allikas: Virumaateataja.ee
Aivar Ojaperv, ajakirjanik

Erakonna Isamaa Lääne-Viru piirkonna juhatuse esimees Marko Pomerants ütles, et tema kodupartei soovib minna valitsusse, kuid kellega koalitsiooni, selle jättis ta lahtiseks. “Mina isiklikult kaldun pooldama koostööd reformierakonna ja sotsidega. Kuid toonitan  – see on puhtalt minu isiklik arvamus,” lausus ta. UUDISEDNeljapäeval tuleb kuni 23 kraadi soojaUUDISEDBALTOSCANDALRakveres saab raamatuga jalutama minnaGALERIIDBALTOSCANDALKuldajastu PõhjakeskusesUUDISEDLaupäeval võõrustab Palmse veini- ja siidrifestivaliUUDISEDOLGE TÄHELEPANELIK!Liikluskorraldus renoveeritavas Moonaküla liiklussõlmes muutus!UUDISEDBALTOSCANDALViimane pidu enne suurt tundmatust

Marko Pomerants on eri valitsustes pidanud nii keskkonna-, sotsiaal- kui ka siseministri ametit. Praegu kuulub ta Rakvere linnavolikogusse ja on erakonna Isamaa Lääne-Viru piirkonna juhatuse esimees.

“Saan rääkida ainult enda nimel,” lausus ta. “Tean, et valitsusse mineku üle teeb Isamaa otsuse laupäeval. Praegu küsitakse seisukohti piirkondadest, vastused edastame homme õhtuks.”

Pomerantsi sõnul on ta veendunud, et Isamaa peab igal juhul valitsusse minema. “Kui tahad oma ideid ellu viia, tuleb olla valitsuses,” ütles ta. “Minu subjektiivne arvamus on selline, et kui [keskerakonna esimees] Jüri Ratas lasi Isamaa kord juba valitsusest lahti, siis mis me temaga enam asju ajame. Aga kordan – see on minu subjektiivne arvamus. Lõpliku otsuse teeb ikkagi erakonna eestseisus ja volikogu.”